POZDROWIENIA

Jeżeli chcesz, aby zamieszczone zostały Twoje pozdrowienia kliknij tutaj.


Pozdrawiam Ks. Bronka
Ktosik

Najlepsze życzenia urodzinowe dla Andrzeja..Błogosławieństwa bożego i opieki Matki Bożej. Pozdrowienia dla wszystkich urlopowiczów.
Ks.Marcin

Bogu niech będą dzięki ze dotarłam do parafii św. Bonifacego...i powiem tak: macie świetnego ks. Proboszcza nie mówiąc o wikarych...oni również super jak by nie popatrzeć jestem na bieżąco z aktualnościami ....bardzo dziękuje i powiem ks. Marcin i ks. Tomasz starają się wam na wszelkie sposoby aby było interesująco i ciekawie, są bardzo aktywni i chwalą im za to , jak i ks. Proboszczowi który jest bardzo otwarty.... pozdrawiam bardzo serdecznie tak :ks. Marcina, jak ks. Tomasza...bywajcie zdrowi...i wiele pomysłów z dzieciakami i młodziezą.....z Bogiem....:-)
Anna

Pozdrawiam tych którzy nie mogą się doczekać wakacji:D.
Andrzej

A ja pozdrawiam ksiedza marcina bo nikt go tu nie pozdrawia :P
Raciu

Pozdrawiam Wszystkich, którzy wspierali mnie modlitwą w czasie maturalnym. Bardzo dziękuję:)
Karolina

Z okazji rocznicy święceń kapłańskich Ks.Marcina-Życzymy , byś przez całe swoje życie podążał z ufnością i nadzieją za Panem. Wszystko, co robisz, czyń z młodzieńczą pasją. Ciesz się światem i spotykanymi ludźmi, a Twoje serce niech przepełnia miłość, którą podzielisz się z potrzebującymi. Pielęgnuj w sobie uśmiech, nie zatrać nigdy poczucia humoru (zagwarantowanego w genach) :) życzy rodzina z kolonii
Rodzina Kostrzewa i Puzio

Pozdrowienia dla ks. Tomasza za dbałość o wystrój naszego kościoła oraz za piękne kazania i za to że zawsze pamiętasz o swoich przyjaciołach.
Z.Piekarczyk

Najserdeczniejsze życzenia urodzinowo-imieninowe dla Księdza Proboszcza. Dużo zdrowia :)
Stachurscy

Dzięki wielkie LILY za Twój trud i poświęcenie w prowadzeniu naszej (wtedy mojej też) strony oazowej i KS. JARKOWI-za pomysł i mobilizacje:)))
Madzia:)

Pozdrowienia dla wszystkich i podziękowania....Dla Alka też, że w końcu swój ,,kont" uaktualnił...czekamy na więcej:-)
Ks. Marcin

Składam kondolencje Kacprowi oraz jego Rodzinie
Karolina

Pozdrowienia dla wszystkich...:_)
Ks.Marcin

Bóg zapłać ks.Marcinie za serce i ciepło okazane Kacprowi .
Z. Piekarczyk

Zgodnie z zapowiedzą, forum Oazowe zostało usunięte. Pozdrawiam wszystkich byłych użytkowników.
Lily

Ślę gorące pozdrowienia do Malczyc-do Ks. Jarka:)
Madzia

Dziękujemy za bardzo miły wyjazd do tropików ;) Było rewelacyjnie!
Stachurscy

Wraz z księdzem Tomaszem dziękujemy wszystkim, którzy pozytywnie odpowiedzieli na propozycje naszego wyjazdu..Jesteśmy mile zaskoczeni i już nie możemy się doczekać tego czasu, który mamy nadzieje, że będzie to czas super spędzony..Pozdrawiamy
Ks.Marcin

Chce bardzo gorąco zachęcić wszystkich ministrantów i młodzież, także i schole do wyjazdu naszego 20 marca..Oczywiście zapraszamy też rodziców . Pozdrawiam
Ks. Marcin

Pozdrawiamy serdecznie ks.Jarosława.Jak miło jest oglądać kulig połączony z ogniskiem w nowym miejscu pracy księdza.Szkoda że my już nie będziemy mieć w tych przedsięwzięciach udziału.Z serca życzymy wszystkiego dobrego.
Z.I.Piekarczyk z dziećmi

Noworoczne życzenia dla Wszystkich i gorące pozdrowienia z zakopanego śniegiem Pęgowa dla Scholi Oazy i LSO oraz rodziców i "naszych nowych"Ksieży. Bardzo się cieszę, że sylwester się udał, czy będzie powtórka w tym roku....:) Śniegu tyle ze trzeba chyba zorganizować jakiś kulig ?
Marta Musiała

Pozdrowienia i serdeczne podziękowania za wspólne przygotowania i wspólną zabawę sylwestrową-dla wszystkich uczestników:księży i rodziców, młodzieży a na najmłodszych uczestnikach kończąc. Specjalne podziękowania dla ks. Jarosława - mimo przeciwności dał radę chociaż na chwilę przyjechać:)
Rodzinka Koniecznych

Życzę Wszystkim pięknego świętowania:)
O, wreszcie KS. JAREK się odezwał...Pamiętamy:)))
Madzia:)

Marcin, dzięki za śnieg:)
ks. Jarek

WESOŁYCH I BŁOGOSŁAWIONYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
Stachurscy

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich, którzy tu zaglądają! Jakoś cicho się zrobiło....
E. Konieczna

Serdeczne pozdrowienia dla Ks. Jarosława i Jego nowych parafian w Malczycach:) Pami ętamy i wspominamy. Dziękujemy i trzymamy kciuki. Starzy parafianie z nowej parafii w Pęgowie.
M.Musiała

Pozdrowienia dla wszystkich pielgrzymów do Trzebnicy. Bardzo miłe spotkanie. Cieszę się bardzo:)
ks. Jarek

Serdeczne pozdrowienia dla Ks. Jarosława i Jego nowych parafian w Malczycach:) Pamiętamy i wspominamy. Dziękujemy i trzymamy kciuki. Starzy parafianie z nowej parafii w Pęgowie.
M.Musiała

Pozdro dla Soska:), pamiętam
ks. Jarek

Dziękuję za odwiedziny w Malczycach:)
ks. Jarek

Pozdrowienia ślę do Malczyc dla Księdza Jarka. Pamiętamy:)
Madzia

Pozdro i podziękowanie Komarowi za naszą stronę i komputer. jest szybszy:)
ks. Jarek

Dziękuję wszystkim pakującym mój dobytek do samochodu i rozładunek w nowej parafii. Się narobili i swój czas poświecili. Bóg zapłać:)
ks. Jarek

Dziękuję serdecznie za modlitwę i wzruszające pożegnanie we wtorek, także bardzo radosne:) i za piękne oryginalne prezenty. Czułem się jak na I Komunii św.:)
ks. Jarek

Brak słów na opisanie wczorajszego dnia. Po prostu wspaniale. Dziękujemy.
Stachurscy

Pozdrowienia i podziekowania dla wszystkich pakujących dobytek ks. Jarosława
ks. Jarek

Dziękujemy za przepiękną pielgrzymkę do Lichenia, Drogę Krzyżową i...za wszystko
Stachurscy

zisiejszym Mateuszom i jutrzejszym Tomaszom wielu łask Bożych i wszystkiego najlepszego.
M. Stachurska

Dziękuję za obdarzenie mnie zaufaniem . Trema mnie prawie zjadła ale mam nadzieję, że nie było tak żle ;))))
M. Stachurska

Dziękujemy ks.Jarosławie:).Nie pójdzie to w niepamięć.
Z.I Piekarczyk

Pozdrawiam Racia - studenta pełną gębą:)
Alek:)

Rewelacja - tak najkrócej można skomentować wczorajszy montaż słowno-muzyczny. Gratulacje i serdeczne pozdrowienia dla wszystkich, dzięki mogliśmy go obejrzeć.
Elżbieta Konieczna

Wielkie Pozdro dla wszystkich szykujących montaż słowno muzyczny o św. Joannie Molli. Szykuje sie ciekawe przedstawienie:)
ks. Jarek

Serdeczne pozdrowienia niech popłyną w stronę Marcina - szefa naszej strony i Soska od pozdrowień. Pamiętam:)
ks. Jarek

Serdeczne pozdrowienia i gratulacje dla Eweliny i Maćka Kowalików oraz dla rodziny Piekarczyków z okazji narodzin Szymonka - synka, wnuka i siostrzeńca !!!
Rodzina Koniecznych

Bardzo dziękuje szefie ;)
Mateusz

Wszystkiego dobrego w dniu urodzin życzę Mateuszowi:)
Alek:)

Z okazji urodzin wszystkich potrzebnych łask Bożych życzę Raciowi:)
Alek:)

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Piotrów i Pawłów, a także nowoprzybyłego Ks. Tomasza
Karolina

Wszystkim Piotrom i Pawłom wielu łask Bożych w dniu ich święta oraz spełnienia wszystkich marzeń :)
Stachurscy

Zgadzamy się w 100 % z księdzem- pogoda, ognisko i ludzie dopisali. Oby więcej takich radosnych chwil. Prosimy o zdjęcia do galerii :)
Stachurscy :)

Takiego ogniska jeszcze nie było.Dziękuje ks.Jarosławowi za organizację,ks Bogdanowi za przybycie,a szczególnie ks.proboszczowi za wizytacje oraz udział w zabawach,dorosłym i dzieciom za uśmiech i wspólną zabawę-uwielbiam te spotkania z Wami i Panu Bogu za piękną pogodę.
Z.Piekarczyk

Ale było ognicho:) :):) niesamowite, jeden poziom wyżej:) Serdeczne podziękowania Panu Bogu i Matce Bożej za piękną pogodę. Dziekuję za nawiedzenie ks. Proboszczowi i ks. Bogdanowi. Dziękuję mocno wspaniałym Rodzicom za wszelaką i potrzebną pomoc i fajną zabawę. Młodzieży, ale to bardzo bardzo i mocno za zorganizowanie konkursów, piękna akcja, rewelacyjna. Dziekuję dzieciom za zapał, zaangażowanie i wogóle:). Dziekuję państwu Pietkiewiczom za piękne i liczne nagrody. Po prostu- ognisko sezonu. Dziękuję:)
ks. jarek

Ja też pozdrawiam ks. Andrzeja lecz nie za Fatimke i nie parafianka lecz była parafianka
Zofia Piekarczyk

Serdeczne życzenia imieninowe dla p.Aliny Pucik od całej mojej rodziny.
Zofia Piekarczyk

Gratuluję wszystkim uczniom ukończenia pomyślnie kolejnej klasy i odbioru świadectw oraz życzę wspaniałych i niezapomnianych wakacji. Odpoczywajcie i nie zapominajcie o własnym bezpieczeństwie. Niech Was strzegą Aniołowie Stróżowie. PS. Udanego ogniska i emocjonującego meczu :-)Pozdrawiam serdecznie.
Beata

Piękna msza była w środę. Schola pięknie śpiewała :)
M.S.

Dziękuję za Fatimke pozdrawiam ks Andrzeja
Parafianka

Pozdrawiam Cię Alku i dziekuje.Dzięki takim młodym ludziom jak Ty, wiem że nasze życie jest piękne i to jest to, o czym zawsze mówił Ojciec Św.J.P.II(stawiajmy na młodzież).Pozdrowienia i gratulacje dla Twoich Rodziców.
Zofia Piekarczyk

Dziękujemy za piękną uroczystość I rocznicy Komunii świętej.
M.P. Stachurscy

Pozdrawiam i dziekuję wszystkim, którzy przyczynili sie do zorganizowania uroczystości Bożego Ciała. Bardzo dużo osób w tę uroczystość sie zaangazowało i pracowało przy niej: dzieci, młodzież, dorośli. Bóg Wam zapłać.
ks. Jarek

Pozdrowienia dla wszystkich, którzy dzielnie maszerowali w Procesji Bożego Ciała. Tradycji stało się zadość - padało :-) Spadł na nas deszcz.... błogosławieństw :-)
Beata

Bardzo mądre słowa. Na początek pozdrawiam więc Panią Zosię Piekarczyk - za otwartość i pozytywne nastawienie do innych:)
Alek:)

Tak bardzo chcę abyście się nie wstydzili przesyłać pozdrowień sobie nawzajem i podpisywali się swoim imieniem,bo nic lepszego nie ma jak dobre słowo ofiarowane drugiemu człowiekowi.Pozdrawiam i nie wstydzę się powiedzieć Kocham Was.
Z.Piekarczyk

Podziękowania dla ks. Jarosława za przemiłą i rozśpiewaną pielgrzymkę na Jasną Górę.
Stachurscy

Gratuluję jeszcze raz Łukaszowi i Maćkowi promocji:)
Alek

Pozdrawiam Ks. Bogdana, który dzielnie wprowadza ducha modlitwy:)
Karolina

Serdecznie pozdrawiam Dziewczęta z Oazy i Lektorów, którzy we wtorek przyjęli pełnię Darów Ducha świętego. Szczęść Wam Boże!
Karolina

Serdecznie gratuluję wszystkim bierzmowanym, szczególnie ministrantom i dziewczynom z Oazy:) życzę Wam, aby Duch święty umacniał Was w wierze i oświecał Wasze umysły. Dziękuję wszystkim, któzy uświetnili liturgię:)
Alek:)

Dziś odbyła sie uroczystość bierzmowania. Dziewczętom z Oazy i ministrantom starszym gratuluję:)
ks. Jarek

Pozdrawiam serdecznie młodszych ministrantów i dziewczęta ze scholi i gratuluję pięknej uroczystości I Komunii św.
ks Jarek

Serdeczne życzenia wszystkim dzieciom , którzy w tą deszczową niedzielę przyjęły po raz pierwszy Komunię świętą.
Stachurscy

Z okazji Dnia Dziecka najlepsze życzenia dla wszystkich, którzy się czują dziećmi ....
Mama

Pozdrawiam i dziękuje Ci ks.Jarosławie za trud w przygotowywaniu dzieci rocznicowych do ich Święta.
Zofia Piekarczyk

Pozdrowienia dla maturzysty Racia za wstawienie zdjęć na stronkę ;D
Alek:)

Pozdrowienia i najlepsze życzenia imieninowe dla p. Zofii i Zosi z Oazy i Scholi
ks. Jarek

Szczęść Boże! Cieszę się,że Ks.Jarosławowi smakowały ciasta.Już Ksiądz dziękował,więc nie myślałam,że jeszcze na forum się pojawią.
Elżbieta Wieczorek

Oj dawno i ja nikogo nie pozdrawiałam ;) No to nadrabiam i pozdrawiam wszystkich ;) a zwłaszcza ludzi z Forum Oazowego :) nie sądziłam, że aż tak się rozkręci ;)
Lily

Pozdrawiam maturzystów, dziewczęta, które posprzątały salkę i Soska
ks. Jarek

Pozdrawiam Soska! :D
Alek

Najserdeczniejsze życzenia z okazji imienin składa cała nasza rodzina ks Jarosławowi.
Piekarczyk

Pozdrowienia dla wszystkich gimnazjalistów piszących egzaminy. Powodzenia.
M.Stachurska

Dziękuję serdecznie Oazie i LSO za życzenia z okazji kolejnej rocznicy urodzin. Niespodziewałem się takiej skali życzliwości:) Dziękuję z całego serca.
ks. Jarosław

Dziękuję Mamie Mateusza za pyszne, wyborne ciasta:)
ks. Jarek

Pozdrowienia dla wszystkich uczestników ogniska wiosennego. Panu Bogu dziękujemy za ładną pogodę. Dziekuję wszystkim, którzy pomogli w organizacji tak wielkiej imprezy. Oazowiczki, następny mecz wygrywamy.
ks. Jarek

Pozdrawiam wszystkich , którzy byli wczoraj na ognisku. Oby więcej takich dni. Dziękuje w imieniu całej mojej rodzinki.
M.Stachurska

Serdeczne pozdrowienia i podziękowania dla ks.Jarosława za przygotowanie tak pięknej liturgii, oraz za cierpliwość do nas na tych wszystkich próbach :)
Iga

Pozdrawiam serdecznie Księży, Oazę, LSO, Nadzwyczajnych Szafarzy, Kleryków i Wszystkich, którzy włączyli się w przygotowanie Świąt. Bardzo ładnie nam wyszło. Szczególnie pozdrawiam Ks. Jarosława dziękując za trud włożony w przygotowanie obchodów Triduum
Karolina

Dziękuję za piękne przeżycie Świąt Wielkanocnych, za młodzież naszej parafii i ks.Jarosława,który cierpliwie i z zaangażowaniem przygotował i dopilnował,by uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego była wzniosła...
Wiktor z rodziną

Pozdrawiam wszystkich, którzy uświetnili liturgię Triduum i Niedzieli Wielkanocnej i ks. Jarka - za przygotowanie ich:) Życzę wszystkim Wesołych Świąt!
Alek:)

Pozdro i podziękowanie dla lektorów czytających Pasję. Dobrze było. Pozdro też dla Alka. Zachęcam do poczytania Jego kącika i działu wydarzenia. Ciekawe i refleksyjne.
ks. Jarek

Gratulacje dla nowych Ministrantów! Dziękuje rodzicom Tomka za pozdrowienia. Jestem bardzo zadowolony z mojego, oraz Sebastiana osiągnięcia. Ja dziękuje Księdzu Jarosławowi za pomoc:)
Mateusz

Pozdrowienia dla nowych ministrantów, aby dobrze służyli Panu :)
Karolka

Pozdrawiam wszystkich kandydatów, którzy jutro zostaną wypromowani na ministrantów i gratuluję zdania egzaminu:)
Alek:)

Pozdrowienia i podziękowania za dzisiejszą uroczystość.
Stachurscy

Pozdrowienia dla nowych ministrantów i ich opiekunów, ładna uroczystość była, dziekuję asyście:)
ks. Jarek

Z całego serca dziękujemy Ks. Jarosławowi i Pani Zosi za pozdrowienia i gratulacje z okazji narodzin naszego synka i braciszka Mateusza oraz za wszystkie serdeczne słowa wsparcia i radości od wszystkich członków naszej oazowo-ministrantowej rodzinki. Maluszek chowa się dobrze i jest coraz większy. Na następnym ognisku na pewno jeszcze w piłkę nie zagra, ale nadzieja na przyszłość jest:)Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie
Marta Musiała

Serdeczne podziękowania dla ks.Jarosława,Mateusza oraz Sebastiana za opiekę ,trud i zaangażowanie w przygotowaniu do służby ministranckiej Tomka .
Rodzice Tomka

Faktycznie, pozdrowienia dla braciszka Dominiki i ich Rodziców
ks. Jarek

Pozdro i podziękowanie dla Wiktorii, Filipa i Taty za naukę gry w szachy. Trudna gra, trzeba dużo myśleć:)
ks. Jarek

Serdeczne pozdrowienia dla pani Marty Musiały i jej rodziny z okazji narodzin synka Mateuszka.
Zofia Piekarczyk

Pozdrowienia i podziękowanie dla oazowiczek: Marty, Igi, Agnieszki, Karoliny, Sylwi, Agnieszki i Eweliny za opracowanie i przeprowadzenie nabożeństwa Drogi Krzyżowej. Było bardzo ładnie i profesjonalnie. Ministranci też ładnie to zrobią:)
ks. Jarek

Pozdrawiam Admina Komara !
Sosek

Pozdro dla Soska!
Komar

Dziękuje również za życzenia,szkoda tylko że nie zostały one złożone podczas ogłoszeń parafialnych.Nic nie kosztują a tak dużo radości przynoszą,zwłaszcza samotnym kobietom.pozdrawiam wszystkie panie.
Z.Piekarczyk

Wszystkie Mamy serdecznie dziękują za życzenia :0)
Mama

Najlepsze życzenia z okazji dnia chłopaka dla wszystkich chłopców :)
Wiktoria

dziekujemy ksiedzu za zyczenia :) jako jedyny zlożył ;) chlopcy wstydzcie sie ..... i niech ksiadz szybko do zdrowia wraca :)
Oazowiczki ;]

Pozdrowienia i gorące życzenia dla dziewcząt ze Scholi, Oazy, dla wszystkich Mam z okazji Dnia Kobiet
ks. Jarek

Pozdrowienia dla tych, którzy byli na filmie. Miło było:)
ks. Jarek

Serdeczne podziękowania dla osoby która wrzuciła zdjęcia do galerii i pozdrowienia dla ks.Jarosława z podziękowaniem za umożliwienie przeżycia wspaniałych i niezapomnianych chwil.Bóg zapłać. :)
Z.Piekarczyk

Nie mam doła a ni nic w tym rodzaju, ale przekonałem się, że Bóg nie istnieje i czytałem dużo ... tzn kryniki zakonnicze (nie powiem co dokładnie). Ja się nieczego nie boje jak chcesz mnie poderwać i dowiedzieć się jak mam na imię to proszę... Mam na imię Paweł
A czy to ważne?

Pozdrowienia dla "A czy to ważne"- Gwarantuję CI że Istnieje i usłyszał Twoje pozdrowienia-ale chyba o tym wiesz, skoro boisz sie podpisać własnym imieniem. A że nie spełnia naszego "koncertu życzeń"?-to temat na dłuższą rozmowę. Jeśli masz doła albo wątpliwości odezwij się na forum albo przyjdź na spotkanie
Aga K.

Pan Bóg dla każdego istnieje, głowa do góry! Pozdrawiam Wszystkich
Karolina

Pozdro dla Boga , który dla mnie nie istnieje :( :( :(
A czy to ważne?

Pozdrowienia dla ksiedza Jarka , który zawsze bardzo goraco i z pełnym zaangazowaniem uczestniczy w spotkaniach jak i troszczy sie o swoich podopiecznych :)
Marta

Pozdro dla ludzi, którzy ślą pozdrowienia :]! Jest to naprawdę miłe, zobaczyć czasem swoje imię :]!
Everyman

Pozdrawiam i życzę zdrowia wszystkim chorym Oazowiczkom i pozdro dla dzisiaj grających w piłkę, Krzysiek zrób wreszcie te zdjęcia.
ks. Jarek

Radosne pozdro dla wszystkich pielgrzymowiczów do MB Śnieżnej. Bogu niech będą dzięki, Matce Bożej i Wam. Fajnie było na sankach:)
ks. Jarek

Pozdrowienia dla wszystkich, którzy wczoraj w pięknej zimowej i słonecznej aurze, z uśmiechem na ustach i radością w sercu zdobyli szczyt w Iglicznej i złożyli chołd Matce Boskiej Śnieżnej. Było cudownie :-) !!! Jeszcze raz dziękuję za wspólnie spędzony czas wszystkim uczestnikom i ks.Jarosławowi.
Beata

Pozdrawiam wszystkich, którzy przyczynili się do kupienia piłkarzyków:)
Odpoczywający student:)

Pozdrowienia dla Ks. Proboszca Andrzeja. który dzielnie uczestniczy w Nabożeństwach Fatimskich oraz dla Księży Stefana i Wincentego, którzy nam dziś pomagali (Ks. Jerzy nam zawsze pomaga:)) No i oczywiście dla członków Koła Radia Maryja
Karolina

Pozdrowienia dla Tego kto wrzuci zdjęcia ze spotkania opłatkowego 2009 do galeri.
Z. Piekarczyk

Pozdrowienia dla Tego kto wrzuci zdjęcia ze spotkania opłatkowego 2008r do galeri.
Z. Piekarczyk

Pozdro dla Komara jako anioła stróża naszej strony:)
ks. Jarek

Pozdro dla Soska :)!
Wiadomka

Pozdro dla Was! Aby oglądalność Waszej stronki rosła z szybkością moich rzutów :)!
Karol Bielecki

Pozdro dla wszystkich ministrantów, lektorów ( a w szczególności tych co mieli promocje na lektora w 2008 roku ;] ). No i oczywiście największe pozdrowienia dla Ks. Jarosława ;) Do Księdza: Ale to już szybko minęło odkąd Ksiądz przestał być na STB Wikariuszem :(. Przez ten czas zdążyliśmy już jednego Księdza wikarego pożegnać ( na całe szczęście ;) ), po to aby nowym Wikariuszem w Parafii pod wezwaniem Św. Andrzeja Apostoła na STB został Ks. ( czyt. KaaEss ) Robert ;] Zapewne znanym wszystkim wiernych z parafii Bonifacego :) Ten to ma temperament ;] Ale taki pozytywny fest :)
K@mil

Pozdrawiam bardzo serdecznie p.Darię Pucik za jej ciepło i życzliwość jak również za zaufanie jakim potrafi obdarzyć drugiego człowieka.Pozdrawiam również jej rodzinę.
Z.Piekarczyk

Pozdrawiam Piorka za dostarczanie bieżących wieści kolędowych:)
Alek

Proszę bardzo pozdrawiam Ks. Moderatora
Karolina

Pozdro i dzięki także dla Karolinki S za nową gablotę przed kościołem:)
ks. Jarek

Pozdro dla Marcina Komarnickiego i Alka Radochońskiego. Dzieki umieszczeniu planu kolędy naszą stronę oglądają i czytają parafianie.
ks. Jarek

Serdeczne pozdro dla Komara za spotkanko i pomoc przy stronce:)
Alek

Pozdrawiam Wszystkich, którzy pozdrawiają się wzajemnie, a także ślę pozdrowienia Tym, którzy nie są pozdrawiani:)
Czarna Suri

A ja pozdrawiam serdecznie Księdza Jarosława i dziękuję za obecność na koncercie;)
Ola

Ja również pozdrawiam księży,dziękując za kolęde,ministrantom za ich trud,Alkowi za mądre podejście do sprawy oraz wszystkich ludzi Świeckich.
Z. Piekarczyk

Pozdrawiam Szefa ministrantów-nic się nie stało. Podobno nie myli się tylko taki ktoś,kto nic nie robi.
Andrzej Konieczny

Serdecznie pozdrawiam Ks.Dk. Mariusza, który profesjonalnie poprowadził ostatnie spotkanie grupie ONŻ II (przepraszam, że nie używam nazwy, tak mi wygodniej:)), pozdrawiam całą grupę, kolędujących Księży (szczególnie Ks. Moderatora) i wszystkich...no i oczywiście pozdrawiam Igę...
Karolina

Ja też pozdrawiam: Oazę, Scholę, LSO, Księży i Wszystkich Wiernych i Parafian :) I jak o Kimś zapomniałam, to również pozdrawiam! :)
Karolina G.

Pozdrawiam tak wogóle i w szczególe Wszystkich:)
ks. Jarek

Iga, pozdrawiam ...
Wiktor

Oczywiście, też pozdrawiam Igę:)
ks. Jarek

Dziekuję bardzo za pozdrowienia i rowniez pozdrawiam :))
Iga

Ja tez pozdrawiam Ige;)
Ola L

Serdecznie pozdrawiam Igę:)
Alek:)

Serdecznie pozdrawiam osobę która dała moje zdjęcie z fagotem na tą strone.
Ola L.

Pozdrowienia dla ks.Jarosława który bardzo sprytnie zachęca wszystkich do pracy dziękując przed spotkaniem.
Z. Piekarczyk

Gorące pozdrowienia dla tych, którzy upieką ciasto na spotkanie opłatkowe i dla tych , którzy kupią napoje i inne rzeczy i nagrzeją dom parafialny
ks. Jarek

Pozdrowienia dla wszystkich ministrantów chodzących po kolędzie. W imieniu księży już dziekujemy i życzymy wytwałości:)
ks. Jarek

Serdeczne pozdrowienia i życzenia przesyłam wszystkim z okazji Świąt,tym dzięki kórym przeżyłam radosny rok jak również tym którzy byli przyczyną mojego smutku bo i to nauczyło mnie wiele.Bóg zapłać.
Z. Piekarczyk

Pozdrawiam wszystkich którzy zostali wyróżnieni podczas spotkania z Mikołajem.Obyście byli zawsze tak gorliwi w wypełnianiu swoich obowiązków.
Z. Piekarczyk

Serdecznie dziękuje kochanym oazowiczkom za to ze juz prawie tydzień dzielnie przychodza na roraty :) i księdzu proboszczowi za wspaniałe śniadania :)
Marta

Pozdrawiam Wojtka Węgla za nieodpartą chęć czytania Pisma Świętego :)
Alek

Pozdrawiam serdecznie ks. Jarosława i dziekuje serdecznie w imieniu scholki za tak piekny tort:)
Ola

Serdecznie pozdrawiam Ksiedza Andrzeja i bardzo, bardzo dziękuję. Błogosławieństwa Pańskiego!
Karolina

Dziękuje za podziękowania :] i czekam na materiały ministranci@bonifacy.webd.pl
Komar

Serdeczne pozdrowienia dla ministranta-gentelmana, który na własnych plecach niósł pewną oazowiczke przez pół drogi a drugiej ofiarował kurtkę by nie zmarzła. (żadne z niech nie odnosi się do mnie :))
Aga

Pozdrawiam wszystkich uczestników ogniska na zakończenie sezonu. Dziękuję Panu Bogu za ładną pogodę i dziękuję za Was wszystkich. Ładnie i sympatycznie było:)
ks. Jarek

Ośmielam się podziękować w imieniu Rodziców za pozdrowienia ks Jarosławie. Kiedy zaczynaliśmy było nas tak malo,teraz jest nas bardzo dużo dzięki Tobie.Tyle ciepłych słów płynie pod Twoim adresem wśród rodziców chociaż nie każdy ma odwagę powiedzieć Księdzu o tym wprost.Pozdrawiamy i będziemy cieszyć się każdą chwila z Księdzem.
Zofia Piekarczyk

Serdeczne pozdrowienia dla ks. Andrzeja za to, że poprowadzil modlitwę za zmarlych tak iż moje serce zapłakało. Bóg zapłać.
Zofia Piekarczyk

Pozdrowienia dla Oazowiczek. Ładnie przygotowałyście Mszę św. :) Pozdrowienia dla ministantów od piłki nożnej. Dobre dziś było granie:)
ks. Jarosław

Pozdro dla Alka. Poczytałem sobie Twój Kącik. Polecam innym.
ks. Jarek

Sereczne pozdrowienia dla Scholi, Oazy i Ministrantów i waszych Rodziców. Dzięki Wam miałem bardzo dobry dzień. Dziękuję. Dobrze, że jesteście
ks. Jarek

" Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą, zostaną po nich buty i telefon głuchy" X Twardowski W tym pięknym czasie zadumy i refleksji nad sensem ludzkiego życia pozdrawiam wszystkie Dziewczyny z Oazy:) i naszego Opiekuna.
Czarna Suri

Serdecznie pozdrawiam Ks. Kan. Jerzego, który już kilkukrotnie uratował mi życie!:)
karolina

Pozdrowienia dla Ks. Jarka. będę czekać ;)
Sosek

Pozdrowienia dla Soska. Będę dzwonił
ks Jarek

Serdecznie chciałbym pozdrowic Ks. Jarosława nie moge zorganizowac czasu na spotkanie z księdzem. do usłyszenia czekam na odpowiedz
Paweł " Sosek "

Calym sercem jesteśmy z tobą ks. Jaroslawie w tych tak trudnych chwilach.
Zofia Piekarczyk

Radosne pozdrowienia powakacyjne ślę do Oazy, Scholi i LSO i dla Waszych rodziców. Może zrobimy jakieś ognicho?
ks. Jarek

Pozdrowienia dla wszystkich wakacjowiczów :)) Życzę miłych wakacji
Aga :)

Pozdrawiam wszystkich którzy dążą do zgody i pojednania,wszystkich którzy jadą odpoczywać oraz Ciebie Galu Anonimie bo wiem już kim jesteś. nie ujawniaj się
Mama

pozdrowienia i podziękowania dla Racia, który otrząsnął się z wakacyjnego leniuchowania i dodał zdjęcia. Dziękujemy
Mama

Pozdrowienia dla wszystkich malarzy którzy malowali salkę i przez przypadek sami zostali pomalowani :)
Gal anonim :)

Pozdrawiam wszystkich którzy dali namówić się na wspólną modlitwę i zabawę w tym roku, a szczególnie ks.Jarosławowi który był organizatorem. Oby nas było coraz więcej.
Mama

Pozdrawiam ks. Andrzeja i dziękuje że ksiądz był razem z nami.Szkoda tylko że tak krótko. Ognisko to wspaniała rzecz.
Mama

Pozdro dla pracowników firm: " Czystość i porządek" i " Mateo and Company"
ks. Jarosław

Serdecznie dziękuję wszystkim za modlitwę - zdałem wszystkie matury nawet nieźle ;D
Alek:)

Serdecznie dziękujemy Ks.Jarosławowi za pracę i zabawę z naszymi pociechami dużymi i małymi, a przede wszystkim za modlitwę. Wszystkim uczestnikom ogniskowym dziękujemy za wspaniałą atmosferę, pyszne jedzonko, radosne chwile sportowe i uśmiech:)
Rodzice

Chciałam wszystkim podziękować za wspaniały dzień,jaki z Wami spędziłam na ognisku i tym samym serdecznie pozdrowić :)
Magda (od Igi :P)

Ślę gorące pozdrowienia dla naszego Opiekuna, któremu w imieniu starszej Oazy pragnę podziękować na forum za niezwykle pouczający rok wspólnej pracy, wszelkie gesty dobroci, obecność, wzajemne znoszenie:) siebie i miło spędzony czas:) i uśmiech okazywany na każdym kroku:)
Czarna Suri

Pozdrawiam naszą mlodzież dużą i małą , wszystkich którzy z nami świetnie się bawili.Zyczę pięknych świadectw i dobrego wakacyjnego wypoczynku.
Mama

Pozdrowienie serdeczne dla kochanych dziewcząt ze Scholi, Oazy i przystojnych ministrantów LSO. Pozdrowienie ślę także waszym szacownym Rodzicom i Rodzeństwu
ks. Jarosław

Dziekujemy Tobie ks Jaroslawie ze nas jednoczysz ,bo o to chodzi w naszej wierze . Bóg zaplac za wszystko
Mama

Pozdrawiam serdecznie Księdza Andrzeja, który niedawno obchodził rocznicę święceń, a wkrótce będzie świętował urodziny:)
Karolina

Pozdrawiam i Gratuluję nowo bierzmowanym, niech Duch Święty będzie z Wami
ks Jarek

Pozdrowienia oraz gorące życzenia ,zdrowia wielu pogodnych i szczęśliwych dni w 14 rocznicę ŚWIĘCEŃ KAPŁAŃSKICH dla ks. ANDRZEJA . Pamiętamy w modlitwie .
Stokrotka

Hmmm...wiele tu kadzenia:)))... Oaza nie może być gorsza, dlatego pozdrawiam najcieplej naszego Opiekuna:->,dziewczyny, no i lektorów.
Czarna Suri

Serdecznie dziękuję ks. Jarosłąwowi za modlitwę - pierwsze jej efekty już widać :D
Alek:)

Mocne pozdro dla maturzystów Alka i Kamila. Niech Duch Św. będzie z wami. Dziekuję Alkowi za refleksje i aktualności, Kamilowi za logistykę przy grilu ; Alkowi też
ks. Jarek

Pozdrawiam i dziekuje wszystkim majówkowiczom:)
Maja:) vel. YetixD

Pozdrowienia dla wszystkich księży a przede wszystkim proboszcza który niedawno obchodził imieniny i urodziny nich Bóg ci błogosłwi , ale pozdrawiam także ministrantów ,O.A.Z.Ę I scholke proszę przekazać że dziewczynki pięknie śpiewają nie zapominając o opiekunie księdzu Jarosławie którego też bardzo gorąco pozdrtawiam.
Zofia Konacka

Pozdrawiam wszystkich ministrantów a szczególnie Wojtka Węgla,Łukasza Lamka i Michała Mitułe oraz całą oaze i schole
Olka xD

Pozdrowionka dla całej ekipy, która w sobotę zdobyła bez strat własnych Lądek Zdrój. Wyrazy uznania dla księdza Jarosława-za hart ducha, że wycieczkę zorganizował i z nami wytrzymał. A tym, którzy nie byli-współczujemy :( , nie wiedzą co stracili.
Konieczny :)

Pozdrawiam całą ekipę LSO grającą dziś meczyka z parafią im. Św. Józefa xD życzę Wam powodzenia xD xD xD
Paweł

Pozdrawiam kochaną Oazę i drogich Ministrantów i drogich kleryków. Księży też pozdrawiam:). Jeszcze raz dziekuję za trud przygotowania Triduum Paschalnego. Pozdro dla Artura Boruca. Możemy Pana kupić jako rezerwowego, pierwszy jest Tomek:)
ks Jarek

Gorące pozdrowienia dla całej służby liturgicznej parafii sw. Bonifacego na czele z opiekunem ks. Jarosławem Witoszyński
Kleryk Adam

Wyrazy uznania dla Ks. Jarosława, który "dwoił się i troił", aby służba podczas Triduum Paschalnego wypadła perfekcyjnie
Czarna Suri

Serdecznie pozdrowienia dla Tomka Midka! Mam nadzieję, że pójdzie w moje ślady i zostanie wspaniałym bramkarzem ;)!
Artur Boruc

Życzę wszystkim wesołych Świąt! :)
Alek

Pozdrawiam Racia za wzorowe pełnienie roli fotografa :D
Alek

Gallaa to ten facet z brodą co pytał o figurę pozdrawiam z Inowrocławia również młodszych kolegów ministrantów (ja byłem ministrantem do połowy lat 70-siątych)
Gallaa

Ukłony dla Galla, kto to? Pozdrowienie i wyrazy uznania dla twórców naszej str. internetowej, gratulacje. pozdro dla wszystkich feriowiczów.
ks. Jarosław

Pozdrawiam Komara i dziękuję za podziękowania dla wszystkich :D życzę dalszych sukcesów w tworzeniu strony:)
Alek

Pozdrowienia dla ks.Jarosława. czekam na odpowiedź ;-)
Gallaa

pozdrawiam ziomow z LSO
Marcin Pawlak

Serdecznie pozdrawiam Księży, Grupy (z wyszczególnieniem Oazy) i wszystkich Parafian:):)
Karolina

Panie Andrzeju. Dziś na spotkaniu opłatkowym oglądaliśmy pańskie zdjęcia. Dziękujemy za nie, cieszę się, że Pan do nas napisał. Pozdrawiam. Pozdro dla wszystkich śpiewaczek ze scholi, Oazowiczkom, kandydatom na LSO,Ministrantom wszystkich stopni, i dla tego, który zamknie po nas drzwi kościoła, he he.
ks. Jarek

Pozdrowionka dla wszystkich :D hehe i szczęśliwego nowego roku :D (trochę późno ale co tam :D)
Ola

To ja tez pozdrawiam wszystkich:D
kl. Marcin

Dziekuję Alek za aktualności i pozdro dla Ciebie
ks Jarek

Pozdrawiam i GRATULUJE bardzo udanego PORTALU...bylem w naszej PARAFII ministrantem w latach 1960-1972...ja i dawni koledzy mamy wiele starych , z tamtych lat ministranckich fotografii...mozna WZBOGACIC Wasza Galerie... zycze WESOLYCH SWIAT i SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU
Andrzej MOSTOWSKI

Pozdro dla Oazy i LSO na święta Bozego Narodzenia
ks. Jarek

Pozdrawiam wszystkich, którzy pomogli w akcji caritasu i nie tylko :D
Alek

Pozdrawiam Komara xD!
Sosek

Pozdrawiam jedynego Soska na świecie xD!
Fun Soska

Pozdrawiam naszego Szefa Oazy- X Jarka i wszystkich Tych, którzy zaszczycają nas swoją obecnością na spotkaniach:DDD
Czarna Suri

Pozdrawiam księdza Jarka:0 no i wszystkich moich podopiecznych, małych i dużych :D i członków oazy i scholi:)
Szef ministrantów:)

Pozdrawiam wszystkie sosy :D!
Słodko Kwaśny

Pozdrawiam najlepszego Qmpla Komara który mi cos obiecał :D także pozdrawiam wszystkich z LSO, moich znajomych, rodzinę i najwspanialszą i najpięknieszą Niuńkę;* !!
..:: eLeKtRyK ::..

Pozdro dla Soska. . kpisz !:D yea !:D
Piraniaa

Pozdro dla Soska, Miodka i reszty ekpiy x]!
Wiadomo xD

Serdecznie pozdrawiam wszystkich buksów z waszej parafii. "Służcie Panu z weselem!" Ps 100 Zachęcam też do odwiedzin naszej archidiecezjalnej strony: http://www.ministranci.archidiecezja.katowice.pl/
Piotr

Pozdrowienia dla nowo mianowanego ministranta Pawełka
Igunia:)

Gorące pozdrooowienia dla calutkiej ekipki LSO, dla Całego śródmieścia no i oczywście Metro Baru i W-z-ety ;D ;* ;*
imprezowicz Sosek

pozdrawiam......wszystkich:):):)
asiula

Pozdrawiam wszystkich miłośników literatury staropolskiej filatelistyki rosyjskiej:)
Alek:)

Pozdro dla Soska, aby się nie nudził, że nie ma pozdrowień :)
Administrator xD

Ekipa pozdrawia Marcina Pawlaka :)
Ekipa Bonifacego

dzieki miodzio za pozdrowienia:) pozdrawiam ekipe z Bonifacego:)
Marcin Pawlak

pozdrawiam młodzież przystępującą do bierzmowania :P
Nowy podpisywacz dzienniczków

Pozdro dla. . . ministrantÓw [buhaha ] ! xD i lektorÓw: Komarzycha i SoSka który się ze mnie bezczelnie nabija !:P [O loll. . .]
Patka

genialnie dzisiaj grałeś z tym gipsem :). Tylko czemu chciałeś już ich klepać ? :P
Fun Soska

Pozdro dla Pati i jej wszystkich firm :D :]
Detektywi ;)

Pozdrownionka :)
Sosek

piękna historia ministrantow alku :) nawet dopisales ostatnie polrocze z nowymi ksiezmi :D gratulacje!
Krzysiek

Pozdrowienia dla Marcina Pawlaka naszego towarzysza broni:)
Miodzio

Pozdro dla Soska :*
Patka

Serdeczne pozdrowienia dla ministrantów od graczy arsenalu londyn :).
Thierry Henry

Serdeczne pozdrowienia kieruję w stronę Tomka Midka, czyli mojego kolegi z gimnazjum :D
Witek

pozdrawiam serdecznie Patrysie ;* siedzącą koło mnie ;D
Paffcio

Dzieki komar :D bede dopsie prowadził pozdrowienie... a teraz jezeli pozwolisz to pozdrwaim Ciebie ...i ... gienie z kluczem u mnie w szkole no i odwiedzających te stronke ;D pozdroooo =]
Sosek

Pozdro dla Soska, kolesia od pozdrowień :D.
Komar

Pozdrowienia od ministrantow z parafii św. Alojzego Orione w Warszawie. Macie fajna stronkę. Gratulujemy. Zapraszamy do na naszą www.ministranci-orione.org.
Mimbo

Pozdrowienia dla Aśki i wszystkich fajnych ludzi:D
Patrycja=]

Pozdro Dla Asiuni która bardzo lubie :D
Pawcio

pozdrowienia dla Soska:)do zob:)
Asiula

Pozdro dla Komara Capitana;D "im strassenbahn aussehen besser"
Sosek :D

Kocham Cię łośku tzn Komarku mój :D
Kunegunda

Pozdro dla Soska, który jest lolexikiem :)
Zenek

bardzo kocham ciebie tomku midku ale niewiem jak ci to powiedzieć prosto w oczu kocham cię już od dawna i nigdy nie przestane kocham...
Karolina Zapiór

serdecznie pozdrawiamy tomka midka i pawła soche.tomaszu co tam u ciebie dlaczego się nie odzywasz
Ania i Aneta

Pozdrowionka przekazuję dla: Carmela, Soska, Grega, Adama R. Nie da się zapomnieć oczywiście o Alku;DD
MaRtUnIa;]

dawno tu nie zagladałam.. wiec nie mogłam pozostawić po sobie śladu, ale juz to naprawiam :pp ..jednak widze ze nic sie tu nie zmieniło, atmosferka wciaz jest fajna :D:D ..dobra, nie rozpisuje sie wam tutaj.. pozdrowienia dla wszystkich, którzy tworzą tę stronkę i dla tych, którzy o niej pamiętają.. paa
SioStra SoSka.. vel. Edytka

Pozdrawiam bylego ksiedza z tejze paraffi a \"mianowicie\" x.Wojciecha Tyrche:D pamietamy jego zwrot do nas na zbiorce: \" panowie nie jestesmy ciotami\" i slynna pogaduszke z Ks.Januszem B.: Ks.Wojciech-\"i jak Ksieze Januszu damy rade?? -\"a co ja BOB BUDOWNICZY??:D-riposta Ks.Janusza:D pozdro dla Komara i Midka no i o Zosce tez nie zapominam:DRudnik rulezzzz:D Wojtek Wegiel Wojtek:D
Flaczek

Pozdrowienia gorące dla wszystkich ze LSO a także odwiedjących te stronkę:D
Sosek

Pozdrawiam Marcina \"Carmelo\" Pawlaka i Grega i Dadoche oczywiscie(ucz sie Alek w tym lo 3!!)i i Wojtka Wegla
Rasheed Wallace

Gorąco pozdrawiam cał LSO parafii św.Bonifacego. Serdecznie dziękuję za pozdrowienia zamieszczone na stronie parafii na Psim Polu i za link do Waszej strony. Gratuluję! Stronka bardzo mi się podoba. Życzę Wam wielu łask od Chrystusa zmartwychwstałego z okazji zbliżających się świąt. Szczęść Boże! Ks. Janusz
ks.Janusz Bobowski

A gdzie ja na liscie lektorow jestem?? czemu mnie nie ma??co to ma byc:D
Marcin Pawlak

Pozdrowionka dla wszystkich co mnie znaja:) Dla tych co mnie nie znaja tez:) heheh:))
Asia:)

Kieruje pozdrowienia for: Sosek, Adam R., Gregu, Melo, Alek i dla wszystkich ;]
MaRtUnIa;)

Pozdrowionka dla wszystkich użytkowników forum.. nie będzie mnie tam trochę więc cieszcie się spokojem :) buz!aki dla wszystkich =*
Piraniaa

Pozdro dla Soska;) a przy okazji dla Komara, Krzyśka ,Kamila, Adama, diakonów Bercika i Leszka, księzy i całej reszty ziomkóff;)
Alek

Pozdro dla Soska, który się smuci, ze względu na małą ilość pozdrowień :P. Apeluje o pocieszenie Soska :D.
Komar

Pozdro dla Komara,Krzyska,Bercika,Siostry Soska i dla całej reszty :D
Sosek

Przesyłam serdeczne pozdrowienia dla Księdza Proboszcza, Księży posługujących w parafii św. Bonifacego we Wrocławiu Ks. Diakona Leszka i dla całej Służby Liturgicznej: kandydatów, ministrantów, lektorów i ceremoniarzy. Niech Pan Jezus, któremu służycie będzie dla was zawsze źródłem życia. Modlę się za was i za całą parafię. Pozdrawiam wszytskich tych, którzy tworzą tę stronkę i życzę, aby nadal rozwijała się na Bożą chwałę i ku pożytkowi innych. Życze dalszych sukcesów i pamiętam w modlitwie. Wy również pamiętajcie modlić się za wszystkich tych którzy te stronkę odwiedzają. Niech Pan Jezus wam w tym błogosławi. Z Panem Bogiem.
dk. Robert Szczuraszek

Fajna stronka. :) Pozdrowienia dla Komara, Soska, Siostry Soska i Gimnazjum nr 4 i 5, calej parafii, księży i wszystkich fajnych ziomali. :D
Damian

dzięki za pozdrowienia :* .. i w ogóle fajna stronka.. uściski dla wszystkich, którzy ją utworzyli i nadal się nią opiekują :pp ..trzymajcie tak dalej.. paa
Siostra.. Edyta.. =D

Pozdrowionka dla Komara:)) Czemu mi wcześniej nie powiedziałeś że jestem ministrantem:) heh:)) Pozdrowionka z 5:)
Ktoś:)

Pozdro dla Piranii :D (fajna rozmowa na Forum ;]) oraz dla Siostry Soska (jej pseudonim kryminalny to Edyta :P) :D
Komar

pozdrawiam wszystkich ministrantów i księży a w szczegulnosci tych ktuży te strone zrobili czesc
Andrzej

Pozdrowienia dla Komara, Bercika i całej reszty :D
Sosek

Pozdro dla was ;> :D
Brzoza

Dobre dobre nie wiem co napisac ale dzienki za wspolprace :D i to wszystko.
Krzysiek

Serdeczne pozdrowienia dla całej Służby Liturgicznej z parafii p.w. Św. Bonifacego we Wrocławiu, a w szczególności dla wszsytkich Twórców tej strony. Życzę wielu sukcesów. Strona bardzo mi się podoba (jest bombowa !!!). Bardzo dziękuję za Waszą pracę i tród. Życzę dalszych sukcesów, i nie poddawania się trudnościom. Modlę się za Was i pamiętam. Z Panem Bogiem.
dk. Robert

Pozdro dla Soska, mojego pomocnika :P.
Komar